Wtryskownia

PROCES

PROJEKT
Tak to się zaczyna!

Nasze biuro konstrukcyjne pomoże w zaprojektowaniu dla Państwa porządanego detalu. Realizujemy również projekty powierzone nam przez państwa.

FORMA
Rozwijanie tematu

Tworzymy formy od podstaw w naszej narzędziowni. Jeśli posiadacie Państwo własne formy, możemy je dostosować do produkcji.

WTRYSK
Materializacja

Dzięki stałemu dokształcaniu naszej wysoce wyspecjalizowanej kadry, tworzywa sztuczne nie mają przed nami tajemnic.

PRODUKT
Efekt końcowy

Drobiazgowa kontrola jakości pozwala na utrzymanie produkcji na najwyższym poziomie.


• siła zwarcia od 45 t do 480 t
• siła zwarcia 250 t - 2F
• gramatura wtrysku do 2000 g

Dział Technologii Wtrysku

Nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, umożliwia nam produkcję najwyższej jakości elementów. Wybór odpowiedniego materiału jest uzależniony od zastosowania danego elementu, oraz właściwości plastycznych i walorów estetycznych, jakie ma on posiadać. Biorąc pod uwagę wszystkie te składowe i preferencje klienta, dopasowujemy optymalne tworzywo. Przetwarzamy: PP, PS, PE, PA, PC, ABS, ASA. Na przestrzeni lat zdobyliśmy bogate doświadczenie w przetwarzaniu tworzyw konstrukcyjnych z dodatkami włókien.

 

Dział Planowania

Dział planowania produkcji koordynuje wszystkie działy w przedsiębiorstwie. Duża zmienność produkcji wymusiła wysoką elastyczność naszego działu, co obecnie umożliwia płynność procesów produkcji. Pełna identyfikowalność każdego produkcji pozwala na analizę zaawansowania wytwarzanej części na każdym etapie realizacji, od chwili pojawienia się zamówienia do momentu wysyłki do klienta.

Dział Kontroli Jakości

Dział Kontroli Jakości od początku istnienia firmy bierze czynny udział w systemie zarządzania oraz kontroli zarówno produkowanych wyrobów jak i świadczonych przez Proplast usług. Jego podstawowym zadaniem jest natychmiastowa reakcja na wszystkie zgłoszenia już na etapie produkcji.



Przykładowe Projekty

Find out more
about him

item1

Find out more
about it

item1

Find out more
about him

item1

Find out more
about her

item1

Find out more
about him

item1

Find out more
about her

item1